tirsdag 14. september 2010

ei flott helg....

Stort sett går helgene litt i eitt. Det viktigaste er tross alt å ha kvalitetstid med familien. På laurdag inviterte tante Sigrid oss på heimelaga hjortegryte. Til dessert hadde vi riskrem med heimelaga syltetøy. Gjett om gjengen koste seg... Laurdagen vart avslutta med at dei tre eldste fekk overnatta hos tanto.... knas!
TEST
For nokre veker sidan fekk vi invitasjon fra Husnes kyrkja, alle 6 åringane var invitert til familiegudstjeneste for å hente 6-års bok..Dette hadde skulejento KJEMPE lyst til. Det er ikkje kvar dag vi er i kyrkja for å seia det slik:)
TESTTEST

TEST
Eg likte veldig godt dette bildet på veg til kyrkja. Fire spente ungar på veg til familiegudstjensete...Takka vera 4 pk SMURFE drops gjekk det veldig fint..... hehe.
TEST
Eg håpar dåke har ei hærlig veke i regnet!
TEST
Klem Frøydis

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar